vesti24.mk

Category : ЉУБОВ И СЕКС

ЉУБОВ И СЕКС

Вашето тело го препознава „вистинскиот“, дури и кога не сте сигурни дека тој е СОВРШЕНИОТ ПАРТНЕР!

hacci
Многумина престанаа да мечтаат за „совршен партнер“, но тоа никако не значи дека на овој свет не постојат личности кои ни одговараат повеќе од некои
ЉУБОВ И СЕКС

Македонки нудат еротска масажа во дискретен амбиент за 50 евра

hacci
Еротски масажи во дискретен амбиент почнувајќи од 50 евра, па нагоре, се нудат на интернет сервисите за огласи. Девојки од македонска и албанска етничка припадност
ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

Жените и мажите кои најчесто изневеруваат по професија се…

admin
Многу фактори влијаат врз тоа дали партнерот ќе не изневери – незадоволство, привлечност од друга личност, одмазда… Новото истражување покажа дека меѓу факторите, кои влијаат