vesti24.mk

Category : ЉУБОВ И СЕКС

ЉУБОВ И СЕКС

Жена на денот: Запознајте ја манекенката со најбујното природно деколте

Ferad Aruc
Линдзи Пелас е американска манекенка, која најмногу се прослави откако стана Плејбој зајачица и беше прогласена за Плејбој сајбер девојка за месец Мај 2014. Таа
ЉУБОВ И СЕКС

Пораснала во строго католичко семејство: Оваа девојка ја продава невиноста на интернет, а за сè е виновно поранешното момче

Ferad Aruc
23-годишната Бејли Гибсон, Американка порасната во строго католичко семејство, одлучила на интернет да ја продаде својата невиност. Иако нејзина намера била да се чува до
ЉУБОВ И СЕКС

Полугола излегла од море и сред бел ден на плажа го “јавнала” мажот! (видео)

Ferad Aruc
Шокантна снимка на пар кој има секс на една од најпопуларните плажи во Австралија. Невероватна сцена снимена на Хенли Бич плажа во Австралија. https://www.youtube.com/watch?v=c5yA6X2yWyg
ЉУБОВ И СЕКС

Македонски бизнисмен и праќа порака на својата жена: Јас сум во Холидеј Ин со мојата 25 годишна секретарка …

Ferad Aruc
Маж бизнисмен и испраќа порака на жена си: Драга, верувам дека ќе ме разбереш, сега кога ти имаш 54 години, имам потреби кои ти повеќе
ЉУБОВ И СЕКС

(18+) Во Германија отворен првиот бордел за секс со кукли

Ferad Aruc
Борделот со кукли се наоѓа во Јужен Дортмунд, Германија. Оваа непромислена продавница во црвена боја не привлекува големо внимание, бидејќи знакот на вратата е многу
ЉУБОВ И СЕКС

Контроверзната компанија која организира одмори на островот на оргиите, нуди забава за Нова Година: “Во понудата има 60 девојки на кои дрогата не им е непозната”

Ferad Aruc
Луксузната компанија “Good Girls”, која стои зад организирање на одмори со проститутки, алкохол и дрога, организира и четиридневна новогодишна забава со 60 девојки, “на кои
ЉУБОВ И СЕКС

Ова се тајните за совршен секс маратон кои мора да ги знаете

Ferad Aruc
Иако секс маратон звучи како да треба да водите љубов со часови, истражувањето на Универзитот во Квинсленд покажува како просечен секс трае од 7 минути
ЉУБОВ И СЕКС

Го намести момчето со две згодни близначки за да види дали ќе ја изневери, но никој не очекуваше ваков крај (видео)

Ferad Aruc
Оваа девојка сакала да ја тестира верноста на својот дечко па го наместила со две згодни близначки. Ова е едно од видеата кои ги подготвува
ЉУБОВ И СЕКС

Како изгледа снимањето на секс сцена од филм?

Ferad Aruc
Снимки од зад камерите на филмот „Stretch“ на Џо Карнахан покажуваат колку бизарно и нееротско може да изгледа снимањето на секс-сцена во филм. Смеењето на