vesti24.mk

Category : ЉУБОВ И СЕКС

ЉУБОВ И СЕКС

Ова се тајните за совршен секс маратон кои мора да ги знаете

Ferad Aruc
Иако секс маратон звучи како да треба да водите љубов со часови, истражувањето на Универзитот во Квинсленд покажува како просечен секс трае од 7 минути
ЉУБОВ И СЕКС

Го намести момчето со две згодни близначки за да види дали ќе ја изневери, но никој не очекуваше ваков крај (видео)

Ferad Aruc
Оваа девојка сакала да ја тестира верноста на својот дечко па го наместила со две згодни близначки. Ова е едно од видеата кои ги подготвува
ЉУБОВ И СЕКС

Како изгледа снимањето на секс сцена од филм?

Ferad Aruc
Снимки од зад камерите на филмот „Stretch“ на Џо Карнахан покажуваат колку бизарно и нееротско може да изгледа снимањето на секс-сцена во филм. Смеењето на
ЉУБОВ И СЕКС

Мирисот на маж ги тера жените да пијат повеќе алкохол

Ferad Aruc
Најново истражување покажа дека самиот мирис на маж ги тера жените да пијат повеќе алкохол. Жените кои мислеле дека учествуваат во истражување за потрошувачи поврзано
ЉУБОВ И СЕКС

Професорка по англиски во жешка акција со свој ученик (15), нејзиниот сопруг ги фатил на дело

Ferad Aruc
Професроката по англиски Андреа Никол Б. (29) била фатена во петокот, откако цела година имала с**с со малолетен ученик (15). Таа предавала англсики во христијанска
ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

(ВИДЕО) Без ни малку срам: Двојка имаше секс на тераса, среде бел ден, пред зачудените минувачи +18

admin
Една двојка во Бунес Аирес имала секс на балконот среде бел ден и на минувачите во центарот на градот им пружи вистинска претстава. Иако на
ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

Очаен татко: „Својата нова жена ја фатив во кревет со мојот син! Што да правам сега?“

admin
Љубовните односи често се полни со турбулентни настани, а многу од нив понекогаш делуваат целосно нереално. Такви се и настаните од потресното писмо кое за
ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

Започнале секс во авион, а потоа скокнале со падобран и продолжиле во воздух: „Доживеав четири оргазми во воздух“

admin
Порно актерка знимила неверојатно видео кое ги шокира луѓето. Таа снимила порно кое започнува во авион, а продолжува во воздух кога таа и нејизниот партнер