vesti24.mk

Category : ЉУБОВ И СЕКС

ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

Зошто луѓето се бакнуваат?

admin
Дали знаевте дека научното истражување на бакнувањето се вика „филематологија“? За време на еден бакнеж, паровите разменуваат 9 милиграми вода, 0.7 милиграми протеин, 0.18 милиграми
ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

Драма во авион- патниците останаа со подотворена уста (ВИДЕО)

admin
Вчера науто патниците во летот од Манчестер до Ибица останале шокирани откако девојка одлучи да го „јавне„ своето момче среде авион без ронка срам. -Најпрвин