vesti24.mk

Category : ЗАБАВА

ЗАБАВА

Водителката Елена во врска со познат бизнисмен? – Фото

admin
Македонската ТВ-водителка Елена Стефановска сè почесто можеме да ја видиме во друштво на Душко Чифлиганец, син на бизнисменот и филантроп Ванчо Чифлиганец. Елена и младиот
ЗАБАВА

Неверојатна трансформација: Како изгледаше Лила Филиповска пред 7 години? – Видео

admin
Водителката на најгледаното квиз шоу Лила Стојановска важи за една од најатрактивните водителки на македонските тв екрани. Пред, но и зад камерите Лила изгледа секогаш
ЗАБАВА

Ја запроси среде плоштад: Нека ме гледаат сите, не ми е гајле – те сакам! – Но, таа…

admin
Ова видео е доказ дека романтичните сцени од филмовите не уништија. Имено ова младо момче кое среде плоштадот во Зрењанин, изнајми камера, направи срце од букети
ЗАБАВА

Чизми од 8.500 евра, градник во форма на пенис, гаќи и стриптиз: Карлеуша направи незапамтен хаос во Белград

admin
Како што и најавила Јелена Карлеуша вчера направила шоу за паметење, фановите имале што да слушнат, но и што да видат. Јелена на бината се
ЗАБАВА

Цеца ја тужи Карлеуша

admin
Фолк-пејачката Цеца Ражнатовиќ неодамна поднесе тужба против Јелена Карлеуша. Во тужбата стои дека Карлеуша изнела скандалозни навреди против Цеца тврдејќи дека токму Ражнатовиќ го нарачала
ЗАБАВА

(ВИДЕО) Излезе првиот видеотизер од филмот на Омер и Дефне

admin
На 10 ноември во Турција ќе се прикажува премиерата на филмот „Те молам не оди“, со турската актерска двојка Бариш Ардуч и Елцин Сангу. Актерите
ЗАБАВА

Чизми од 8.500 евра, градник во форма на пенис, гаќи и стриптиз: Карлеуша направи незапамтен хаос во Белград

admin
Како што и најавила Јелена Карлеуша вчера направила шоу за паметење, фановите имале што да слушнат, но и што да видат. Јелена на бината се
ЗАБАВА

Пукна тиквата: Омер ја откачи Гупсе?!

admin
Познато е дека турскиот убавец Бариш Ардуч работи на новиот филм во колешката Елцин Сангу, насловен „Те молам не оди“. Тие често објавуваат фотографии во