vesti24.mk

Category : ЗАБАВА

ЗАБАВА

Ова сигурно не сте го знаеле – ПВЦ прозорите имаат зимски и летен режим, еве како да го поддесите

admin
Во различни временски периоди потребно е да се промени начинот на користење на прозорите. ПВЦ прозорите и вратите се најчест избор, бидејќи е најлесно да
ЗАБАВА

Еве кој го бања синот на популарната пејачка (ФОТО)

admin
Откако во почеток на мај на свет го донесе своето прво дете, синот Тиан, поп-пејачката Туна Сејди пронајде нова смисла во животот. „Кога првпат те видов, сфатив
ЖИВОТЕН СТИЛ

И направил бебе на љубовницата па избегал: По 9 месеци, ваква карма не можел ниту да сонува!

hacci
Уште еден доказ дека се излегува на површина, обично кога најмалку очекуваме. Новото време и интернет технологијата им овозможи на љубовниците полесно да договараат состаноци,
ЗАБАВА

Ким Кардашијан: Вака се заработуваат 14 милиони за 3 минути

admin
Ким Кардашијан ја лансира својата козметичка линија „KKW Beauty” и во рекорден рок ги расподала сите 300.000 производи. Овој момент го чекале многу девојки низ
ЉУБОВ И СЕКС

Пет работи кои ги прават мажите кога навистина се вљубени

hacci
Заборавете на искажаната љубов во форма на скапи вечери, големи букет цвеќиња и други фотогенични работи, кои добро поминуваат на социјалните мрежи. Маж кој навистина