vesti24.mk

Category : ЗАБАВА

ЗАБАВА

СКАНДАЛ!!!Луѓето масовно ги бришат профилите на „Фејсбук“

admin
Личните податоци на 50 милиони луѓе беа украдени и злоупотребени без одобрение од „Фејсбук“, а потресот се почувствува во Вашингтон, Лондон и во целиот свет. Американските службеници...
ЗАБАВА

Цеца доби снаа: Богдана доби прстен, а Вељко веднаш им се пофали на сите

admin
Вељко Ражнатовиќ, синот на фолк дивата Цеца Ражнатовиќ, објави на Инстаграм фотографија од својата девојка Богдана Родиќ, која позира со прстен на раката. Откако ја...
ЗАБАВА

(ВИДЕО) Подобро од редење плочки – Ова можете да го направите сами, а изгледа прекрасно

admin
Доколку планирате поплочување на скалите во домот, пред да се зафатите со работа, погледнете нешто подобро, поедноставно и поубаво за изглед. Видеото во продолжение ќе...
ЗАБАВА

Ова е најскапото чоколадо на светот: Кој има 7.728 евра за парче може да го проба овој уникатен десерт

admin
Најскапото чоколадо на светот е изложено на саемот за чоколади во Обидос во Португалија. Ограничената едиција содржи 1.000 бонбони по цена од 7.728 евра по...