vesti24.mk

Category : ЗАБАВА

ЗАБАВА

Еве кој го бања синот на популарната пејачка (ФОТО)

admin
Откако во почеток на мај на свет го донесе своето прво дете, синот Тиан, поп-пејачката Туна Сејди пронајде нова смисла во животот. „Кога првпат те видов, сфатив
ЖИВОТЕН СТИЛ

И направил бебе на љубовницата па избегал: По 9 месеци, ваква карма не можел ниту да сонува!

hacci
Уште еден доказ дека се излегува на површина, обично кога најмалку очекуваме. Новото време и интернет технологијата им овозможи на љубовниците полесно да договараат состаноци,
ЗАБАВА

Ким Кардашијан: Вака се заработуваат 14 милиони за 3 минути

admin
Ким Кардашијан ја лансира својата козметичка линија „KKW Beauty” и во рекорден рок ги расподала сите 300.000 производи. Овој момент го чекале многу девојки низ
ЉУБОВ И СЕКС

Пет работи кои ги прават мажите кога навистина се вљубени

hacci
Заборавете на искажаната љубов во форма на скапи вечери, големи букет цвеќиња и други фотогенични работи, кои добро поминуваат на социјалните мрежи. Маж кој навистина
ЗАБАВА

Ви фали меморија на телефонот – само направете го ова и проблемот е решен

admin
Без оглед на тоа што произведувачите се трудат мобилните телефони да имаат што е можно повеќе меморија за податоци, на корисниците едноставно никогаш не им
ЗАБАВА

Опасна сорта – маанџии луѓе кои глумат дека се родиле со златна лажичка во устата

admin
Без исклучок, сите кои ги познавам имаат неколку луѓе во животот кои се несудени холивудски глумци. Оваа сорта на луѓе се невидени маанџии кои никогаш
ЗАБАВА

(ФОТО) Двојничката на Јелена Карлеуша ги излуде фановите

admin
Мирела е атрактивна русокоса од Босна и Херцеговина која на тамошните медиуми им стана интересна поради, како што наведуваат, неверојатната сличност со пејачката Јелена Карлеуша.