vesti24.mk

Category : ЗАБАВА

ЗАБАВА

(Видео) Викторија Лоба го промовира видеоспотот за песната „Дојди“

admin
Во пријатна атмосфера, во друштво на своите најблиски пријатели и соработници, поп-пејачката Викторија Лоба денеска го промовира видеоспотот за својата последна песна „Дојди“. Песната е
ЗАБАВА

ВИДЕО: Кога ја фрли во воздух, публиката занеме – настапот на оваа двојка ќе ве одушеви

admin
Видовме многу таленти, но овие Украинци се разликуваат од останатите. Преку 50 милиони луѓе го погледнале ова видео и дефинитивно има зошто. Тие се украински
ЗАБАВА

Се гушела во солзи – Рада Манојловиќ повредена од зборовите на постарата колешка

admin
Рада Манојловиќ открила дека нејзината постара колешка Снежана Ѓуришиќ своевремено многу ја навредила, коментирајќи го нејзиниот физички изглед. Пејачката рекла дека за време на учеството
ЗАБАВА

(ЖЕШКА ГАЛЕРИЈА) Македонка има повеќе “пазачи” на Инстаграм од целата естрада заедно

admin
Најпопуларната Македонка на Инстаграм, Кристина Кочова, има дури 193.000 следбеници. Оваа бројка е поголема од вкупниот број на обожавателите на нашата естрада, заедно. Одговорот на