vesti24.mk

Category : ЗАБАВА

ЗАБАВА

“50 нијанси помрачно”: Лондон е домаќин на најперверзните забави во Европа, а зад сè стои една Хрватка

Ferad Aruc
Новото продолжение на филмската франшиза “50 нијанси” ги разочарало критичарите, но затоа сите гледачи од Велика Британија имаат можност да искусат многу погламурозна опција од...
ЗАБАВА

Се огласи и Анџелина Џоли: “Тие постојано комуницираа”

Ferad Aruc
Анџелина Џоли неодамна ја доби наградата ASC за важен допринос за филмот, филмската индустрија, за разни социјално и друштвенo одговорни теми. Сепак, глумцата не можела,...
ЗАБАВА

Станија со ружа го избоцка голиот задник! (ФОТО)

Ferad Aruc
Станија одсекогаш важела за девојка која што ги поматува умовите на нејзините фанови. Така и овој пат таа на совјот Инстаграм профил објави жешки фотографии...
ЗАБАВА

Снајперистка во танга пука од каде што ќе стаса (ВИДЕО)

Ferad Aruc
Мари Вириш од Лас Вегас работи како модел и е поборничка на вториот амандман на американскиот Устав. За оние што не знаат, Уставот им осигурува...
ЉУБОВ И СЕКС

Поза која гарантира добар секс, а веројатно никогаш не сте ни чуле

Ferad Aruc
Додека позата 60 овозможува обострано задоволство, позата 68 е малку поинаква, иако повторно се работи за поза која овозможува орален секс. Оваа поза е замислена...