vesti24.mk

Category : ЗАБАВА

ЖИВОТЕН СТИЛ

Секоја вечер пред излегување става виљушка преку лицето – кога ќе видите зошто ќе се воодушевите (видео)

hacci
Позната блогерка неодамна ги израдува своите обожаватели со нова снимка за шминкање. Овој пат покажа успешно да ги нашминкате веѓите со помош ни помалку ни повеќе
ЗАБАВА

Идеално решение кога не можете да заспиете: Ова е видеото со кое се успиваат повеќе од 10 милиони луѓе

hacci
Видеото прикажува река на северот на Ирска опкружена со шума и малечок мост на неа. Освен прекрасната глетка за очите, видеото станало мегапопуларно поради звуците
ЗАБАВА

Кога најубавата жена во Југославија загинала бебето било со неа – денес нејзината ќерка е вистинска убавица

admin
На 15. август 2000 година цела Југославија беше во солзи. Веста дека најубавата актерка Ена Беговиќ загинала во сообраќајна несреќа била шок за целиот Балкан.
ЖИВОТ ЖИВОТЕН СТИЛ

Тајните на францускиот начин на исхрана

admin
Француската кујна се смета за една од најдобрите во Европа. Освен оригиналните рецепти, Французите имаат уште неколку тајни околу исхраната. Локален сезонски производ – најдобар
ЖИВОТЕН СТИЛ

Новак Ѓоковиќ ја поддржа акцијата на Уницеф: Најважните моменти поминати со својот син кријат важна порака (фото+видео)

hacci
Српскиот тенисер Новак Ѓоковиќ одлучи на своите обожаватели да им ги прикаже најубавите моменти кој ги имал како татко со својот син Стефан, па така