vesti24.mk

Category : ЖИВОТЕН СТИЛ

ЖИВОТЕН СТИЛ

Евтино и ефикасно: Бојадисајте ја косата со помош на креп хартија (видео)

hacci
Бојадисувањето на косата во силни бои не ора да биде ниту комплицирано нити скапо. Со помош на едноставен трик можете да постигнете фантастични резултати и...