vesti24.mk
ЗАБАВА

Збогум за штиклите и брадата – како денес изгледа Кончита

ECA
Пред три години победи на Евровизија, а пред неколку месеци најави радикална промена на изгледот. Новата Кончита е пред нас, а коментарите се позитивни.

Томас Том Нојвирт, момчето кое стои зад ликот на Кончита Вурст пред неколку месеци најави дека постепено ќе го модифицра изгледот и дека ќе го исфрли имиџот на „брадеста жена“.

Погледнете како сега изгледа:

Loading...

Related posts