vesti24.mk
ЗАБАВА

Земал секира и почнал да удира по оваа карпа – по еден месец ѝ го покажал резултатот на мајка му

ECA
Уверете се и сами зошто овој човек преку ноќ станал интернет сензација во целиот свет. Само ќе кажеме – секоја чест!

Имено овој човек крши едно парче од карпа со обична секира, а потоа од него ќе направи нешто што ќе ве фасцинира.

Погледнете го неверојатното видео:

извор: пресс24

Loading...

Related posts