vesti24.mk

Category : ЖИВОТ

ЖИВОТ

Фотографката наместо да ги фотографира гостите и младенците имала секс со еден од гостите

Ferad Aruc
Фотографката се појавила да работи на закажаната венчавка, но наместо да ги фотографира гостите и младенците, се случил секс со еден од гостите, по што
ЖИВОТ

Ретроспектива: Старлетата не личи на себе

Ferad Aruc
Најпознатата старлета на светот, Ким Кардашијан Вест (38), во последните 20 години доживеала драстична промена на изгледот. Едни тврдат дека Ким којзнае колкупати досега била
ЖИВОТ ЗАБАВА

Водителот насред програма во живо го бакнал пејачот во уста, жените врискале во шок

Ferad Aruc
“Имаш меки усни, Пирс”, рекол Питер. Познатиот водител Пирс Морган во славната утринска програма “Добро утро, Британијо” го угостил пејачот Питер Андре, кого во еден
ЖИВОТ ЗАБАВА

Заборавете на Ролекс и Витон: Ќе останете изненадени од тоа на што вистинската елита троши пари

Ferad Aruc
Чантите со потпис на Луј Витон, Бугати или Ролекс некогаш беа ултимативен симбол за нечие богатство, но не повеќе. Очигледното фалење со пари за оние
ЖИВОТ ЗАБАВА

(Галерија) Срцепарателен контраст помеѓу световите во кои живееме

admin
Овие комбинации од фотографии се создадени од Uğur кој живее во Турција и се наоѓа во близина на најопасните региони во модерниот свет во кој живееме.
ЖИВОТ ЗАБАВА

ФОТО: Боксер го продава шампионскиот појас за да му купи подарок на синот за Божиќ

admin
Британскиот боксер Рони Кларк го изложи на продажба на eBay, шампионски појас. Тој претходно го освоил европскиот шампионски појас во верзијата ИБФ – втора полулесна
ЖИВОТ ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

Ерика Греј е бразилската секс бомба која на Инстаграм има речиси милион и пол следбеници.

Ferad Aruc
Убавата русокоса се занимава со моделинг и фитнес, а на многу секси начин го промовира здравиот живот. Следбениците на оваа манекенка се воодушевени од нејзиниот
ЖИВОТ ЖИВОТЕН СТИЛ ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

Ѝ велеле дека е грда и дека не можат да ја гледаат, а денес мажите полудуваат по неа

Ferad Aruc
24-годишната Селин Сентино од Швајцарија потрошила повеќе од 38 илјади фунти на пластични операции, за целосно да го промени личниот опис. Оваа млада дама се
ЖИВОТ ЗАБАВА

Кристина Петревски: Македонската убавица на дијаспората (ФОТО)

Ferad Aruc
Нашата убавица на дијаспората од Македонија која живее во Австралија и е најубавата Македонка во тој континент и пошироко која има најмногу фанови на Инстаграм
ЖИВОТ ЗАБАВА ЗДРАВЈЕ

ВИДЕО: Има 125 години, пуши осум децении и има 7-годишен син

admin
Според биолозите, долговечноста е сосема очекувана во идеални услови. Дефиницијата за идеални услови зависи од човек до човек. Некои можеби ќе кажат дека најважна е
ЖИВОТ ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

Островот на оргии: Во новата реклама ветуваат оргии со 60 девојки и исполнување на сите фантазии

Ferad Aruc
Објавено е новото промотивно видео кое прикажува што можат да очекуваат туристите кои ќе се одлучат да ја посетат четиридневната забава наречена “Sex Island Holiday”.